DİJİTAL PAZARLAMA

Facebook Ads

Facebook ve Instagram mecralarında markanız için demografik bilgi, lokasyon, ilgi alanı, yaş, cinsiyet, davranış gibi faktörleri göz önünde bulundurarak; yaratıcı, akılda kalıcı ve harekete geçirici kampanyalar tasarlıyoruz. Firmanızın ürün ve/veya hizmet vurgusunun, doğru hedeflemeyle, potansiyel müşterilerinize en etkileyici şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Google Ads

Adwords:

Sunduğunuz ürün ve/veya hizmetlere ihtiyacı olan potansiyel müşterilerinizle markanızı buluşturuyoruz. Markanızın, web sitenizin ve sunduğunuz hizmetin Google’da potansiyel müşterileriniz tarafından görünür olmasını, doğru anahtar kelimeler ve hedefleme ile mümkün kılıyoruz.

Display:

Markanız için oluşturduğumuz reklam kampanyasının, anlaşılır ve etkili bir görsel tasarımla, web sayfalarında yer almasını sağlıyoruz. Görsel odaklı bir reklam türü olması sayesinde hem kampanyanın harekete geçirici ve yüksek performanslı olmasını, hem de markanızın akılda kalıcılığını temin ediyoruz.

Merchant:

Potansiyel müşterilerinizin Google arama sonuçlarında ürünlerinizin görselleri, fiyatları, özellikleri ve linkleri ile direkt karşılaşmsını sağlıyoruz. Böylece ürünlerinize ilgi duyan hedef kitlenize daha etkili bir tutumla yaklaşmanızı sağlıyoruz.

YouTube:

Dijital medyanın en önemli temsilcilerinden olan YouTube’da yayımlanmak üzere hazırlayacağımız reklam filmlerinin yanında, YouTube kanallarındaki içerikler esnasında görünecek banner tasarımları ile kampanyaların geniş kitlelerce görünmesini mümkün kılıyoruz.

 

E-Mail Pazarlama

İnsanların firmanızla ilgili bilmesi gereken kampanya, yenilik vb. duyuruları, doğrudan belirli bir e-mail kullanıcı grubuna göndererek, markanızın bilinçli bir hedefleme aracılığıyla hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz. Dahası, gönderilen mailin okunma sayısı, (eğer varsa) linkle kurulan etkileşim sayısı vb. verileri raporlayarak, kampanyanın etkisini ölçme imkanı tanıyoruz.